Yusuf Yazıcı’nın Transfer Dedikoduları Dinmiyor

tarafından user

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lillie forması giyen ve son dönemde muhteşem bir performans sergileyen Yusuf Yazıcı hakkında transfer dedikoduları artmaya devam ediyor. Yusuf’un Avrupa kupalarında yaptığı iki hat-trick ve sonrasında başarısını lige de taşıması büyük Avrupa kulüplerinin de dikkatini çekti.

Futbolcunun menajerlik görevini sürdüren Adem Cebeci, Yusuf’un Milan yada Lazio’ya transferi hakkında çıkan dedikodulara yaptığı röportajda cevap verdi.

Yusuf’un İtalya’nın en ünlü stadyumu San Siro’da hat-trick yapmasına dair sorulan sorularda Adem Cebeci, Yusuf’un henüz yolun başında olduğunu ve gelecekte çok daha büyük başarılara imza atacağını belirtti. Yusuf’un şuan ki değeri hakkında bir açıklama yapmasının doğru olmayacağını belirten menajer kendisine göre Yusuf’un paha biçilemez bir futbolcu olduğunu söyledi.

Milan İddiaları Doğru Değil

2019’un yaz döneminde Yusuf’un Trabzonspor’dan Lillie kulübüne transfer olduğu dönemde Milan ve Lazio’nun oyuncuğu istediği iddiaları sorulan Adem Cebebi, o dönemde Milan dedikodularının çıkmasına rağmen kulübün somut bir adım atmadığını belirtti. Lazio’nun o dönemde Yusuf’u istediğini ve iletişime geçtiğini doğrulayan menajer Lillie kulübünün daha istekli ve somut adımlar attığını belirtti.

Milan maçında hat-trick yapmasının ardından Milan’da Hakan Çalhanoğlu’ndan boşalacak olan yere Yusuf’un geleceği iddialarına karşılık Milan’ın herhangi bir adım atmadığını ve gerekirse kendisi ile değil Lillie kulübü ile iletişime geçmesi gerektiğini bildirdi. Hakan Çalhanoğlu’nun da muhteşem bir sezon geçirdiğini ve Milan’ın bu oyuncuyu tutmak isteyebileceğini de sözlerine ekledi.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın