Tuba Büyüküstün ile Ekin Mert Daymaz Hakkında Aşk İddiası!

tarafından user

Tuba Büyüküstün ile Ekin Mert Daymaz arasında aşk iddiası! Alınan son dakika habere göre güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ve yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz arasında bir aşk yaşandığı iddia ediliyor. Tuba Büyüküstün kendisinden 9 yaş küçük sevgilisi ile yeni bir aşkın kapısını araladı. İşte, Tuba Büyüküstün ve Ekin Mert Daymaz aşkının detayları;

Basından Uzak Kalmak İstediler

Tuba Büyüküstün geçtiğimiz aylarda işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile yollarını ayırmıştı. Yeni alınan habere göre ise meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile bir aşk yaşadığı öne sürüldü. Son dakika haberine göre haklarında aşk iddiaları dolanan ikili, Bağdat Caddesi’nde gizli bir şekilde buluşuyor. Arasındaki ilişkiyi gizli tutma taraftarı olan çift, basından uzak kalmak adına bir süre sessiz kaldı. İkili, birbirini sosyal medya üzerinden de takip etmiyor.

Ortak Arkadaş Sayesinde Tanıştıkları İleri Sürülüyor

Söylentilere göre Tuba Büyüküstün ve Ekin Mert Daymaz ikilisinin ortak arkadaş ortamında tanıştığı ileri sürülüyor. Bir ay kadar önce ilişkilerine başlayan çift basından bir süre uzak kalmayı tercih etti. Üstelik birbirlerini sosyal medya üzerinden takibe de almadıkları dikkatlerden kaçmadı.

Aralarındaki Yaş Farkı Dikkat Çekti

38 yaşındaki güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ile 22 Aralık 1990 doğumlu Ekin Mert Daymaz arasında olan 9 yaş farkı dikkatleri üzerine çekti.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın