Serhat Ahmetoğlu 3 yıl Fenerbahçe’de

tarafından user

Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Fenerbahçe Spor Kulübü, 18 yaşındaki Serhat Ahmetoğlu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Karagümrük ile Fenerbahçe arasında oynanan hazırlık maçında dikkatleri üzerine toplayan futbolcu 3 yıl boyunca sarı lacivertli kulüpte top koşturacak. Ahmetoğlu’nun transferiyle sağ beki daha da fazla güçlendiren Fenerbahçe’de teknik direktör Erol Bulut yönetiminde geçen yıllara göre daha başarılı bir grafik sergileniyor.

Başkan Ali Koç’un Teknik Direktör Erol Bulut ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu’na tam yetki vermesi sonucu önemli transferlere imza atan sarı lacivertli ekibin Karagümrük maçındaki 1 gol ve 1 asistlik performansıyla adından söz ettiren Serhat Ahmetoğlu’nu da kadroya katması taraftarı heyecanlandırdı.

Fenerbahçe Spor Kulübü 2018 yılındaki Başkanlık seçimiyle birlikte yeni bir sürece girmişti. 18 yıllık Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’ın koltuğunu kongre sonucu Ali Koç’a devretmesinin ardından teknik patronlarda çok sık değişikliğe giden camiada herkes tek ses şampiyonluk istiyor.

Kulübün eski futbolcusu ve kaptanı Emre Belözoğlu’nun sportif direktörlüğe getirilmesiyle birlikte umutların daha da fazla arttığı Fenerbahçe’nin Serhat Ahmetoğlu transferi taraftardan ilk etapta geçer not aldı.

Genç futbolcunun çizeceği oyun grafiği hem kulüpte hem de futboldaki geleceği için büyük önem arz ediyor. Genel olarak Erol Bulut’un Serhat Ahmetoğlu’na forma şansı vereceği tahmin ediliyor.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın