Kıvanç Tatlıtuğ La Casa de Papel Dizisine Dâhil Oluyor!

tarafından user

Netflix’in fenomen olan dizisi La Casa de Papel 5. sezonunu izleyicilerle buluşturmak için çalışmalara başladı. Yeni sezon izleyiciler tarafından merakla beklenirken yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ dizinin yeni sezonunda rol alacak.

Sevenlerinin büyük bir heyecan yaşamasına sebep olan söylentiye göre dizinin 5. sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ da yer alacak. Merakla beklenen dizi hakkında ortaya çıkan bu dedikodunun ardından Kıvanç Tatlıtuğ henüz bir açıklama yapmadı. Birçok kişi haberi yalanlamamasının dedikoduların gerçek olduğunu gösterdiğini söylerken ünlü oyuncunun yakın zamanda dizinin çekimleri için İspanya’ya gideceği iddia edildi.

5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’in yapımcılığını üstlendiği La Casa de Papel, 4 sezonuyla tüm dünyada büyük etkiler yaratmış ve insanlar tarafından büyük bir beğeniyle izlenmişti. Beşinci ve son sezonu ile izleyicilerinin karşısına çıkacak olan dizinin yeni sezonunun çekimlerine başlandı. Ancak çekimlerin ne zaman tamamlanacağı ya da dizinin ne zaman yayına gireceği konusunda net bir bilgi yok. Korona virüs salgını da diziyi ciddi şekilde etkiliyor.

La Casa de Papel’in Konusu Nedir?Paylaşımı

La Casa de Papel kısaca bir soygun hikâyesini anlatıyor. Profesör kod adlı kişinin kendi alanında ün yapmış olan kişileri bir araya toplayarak yaptığı soygunu anlatan dizi izleyiciler tarafından çok beğenilmişti. Özellikle ekibin her birinin kod adı olarak şehir isimlerini kullanması da dikkat çekici bir etmen oldu.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın