Kubilay Aka Kaza Geçirdi

tarafından user

Ünlü oyuncu Kubilay Aka geçtiğimiz gün trafik kazası geçirdi. Geçirdiği kazadan yara almadan kurtulan Kubilay Aka kaza sabahı yayınlanan röportajında ‘’ Hızlı araç kullanır, çok kaza yaparım’’ cümlesini kurmuştu. Bu sözlerin üzerine trafik kazası geçirmesi sevenlerini endişelendirdi.

Kubilay Aka, Çanakkale yakınlarında seyir halindeyken yağmurun etkisiyle kayganlaşan yolda aracının direksiyon hakimiyetini kaybetti ve şarampole yuvarlandı. Araç içerisinden yara almadan çıkan Kubilay Aka oldukça sakindi. Youtube kanalında yayınlanan bir program olan Aşırı ünlüler ile kısa görüşmelere verdiği röportajında çiğnediği en büyük yasağın sürekli arabayı kaçırması olduğunu dile getiren Kubilay Aka sözlerine hızlı araç kullandığını da ekledi.

Kubilay Aka Kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen Kubilay Aka, İstanbul’ da doğmuştur. Eğitimini Havaalanı Yönetimi okuyarak tamamlamıştır. Muğla’ da hava yolu şirketinde çalışan Kubilay Aka, Ufuk Ergin ve Ozan Doğulu tarafından hava yolu işlemlerini yaparken keşfedilmiştir. Ufuk Ergin, Kubilay Aka’nın yaka kartından ismini okumuş ve instagram üzerinden mesaj atarak Vatanım Sensin çekimlerine davet etmiştir.

Oyunculuk hayatı böylece başlayan Kubilay Aka, bir çok sevilen yapımda rol almıştır. Bunlardan ilki Vatanım Sensin dizisidir. Daha sonra ise en çok izlenen dizilerden biri olan Çukur dizisinde yer almıştır. Çukur dizisinde canlandırdığı Celasun karakteriyle çok fazla beğeni toplamıştır. Geçtiğimiz aylarda Netflix yapımı olan Aşk101 dizisinde Kerem rolünü oynamıştır.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın