Kenan Işık’tan Müjdeli Haber: Sağlık Durumu İyiye Gidiyor

tarafından user

Uzun süredir Kenan Işık’ın sağlık durumunun nasıl olduğu sevenleri tarafından merak ediliyordu. Uzun süredir kendisinden haber alınmayan Işık’a dair yeni gelişmeler var. Yıllar sonra Kenan Işık’tan beklenen müjdeli haber geldi. Müjdeli haberi ise eşi Beril Işık duyurdu. Müjdeli haberi sevenlerine duyuran eşi Beril Işık, yaptığı açıklamada Işık’ın sağlık durumunda bir gelişmenin başladığını dile getirdi. Bu haber Kenan Işık’ın da sevenlerini sevince boğdu.

Yüksel Aytuğ Kenan Işık’la ilgili yazısında şu sözleri dile getirdi;

Beril Hanım’ın sözleri şu şekilde;

“Kenan Bey söylenenleri duyuyor. Gözleri ile konuşuyor. Fakat tepki veremiyor henüz. Yoğun bir biçimde fizyoterapi ve ergoterapi tedavisi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakileri takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde bazen tüm gün oturuyor. Vücudunu artık bütünüyle kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu.”

Talihsiz Kaza Sonucu Beyin Kanaması Geçirmişti

Alınan haberlere göre Kenan Işık, saunaya girdiği yerde fenalaşıp dengesini yitirmişti. Bu talihsiz kaza sonucunda dengesini yitirerek kafasını sert zemine çarpan Işık, beyin kanaması geçirdi. O dönemde yaşanan kaza sonucunda 4 saatlik zorlu bir ameliyat atlattı. Kaza geçiren Işık’ın hayati tehlikesinin bulunduğu açıklanmıştı. Alınan son dakika haberlerine göre yıllardır yoğun bakımda tedavi gören Kenan Işık yeniden hayata dönüyor. Eşi Beril Işık duruma ilişkin sevindirici haberi sevenlerine duyurdu.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın