Hakan Altun ve Gonca Vuslateri Yeni Bir Aşka Yelken Açıyor!

tarafından user

Ülkemizin müzmin bekarlarından olan Hakan Altun yeni bir aşka yelken açtı. Şarkıcının son dönemin en çok beğenilen oyuncuları arasında yer alan Gonca Vuslateri ile birlikte olduğu haberleri gündeme bomba gibi düştü.

Hakan Altın geçtiğimiz günlerde Bodrum’da muhteşem bir konser vermiş ve konserin bir bölümünde eli ile kalp işareti yaparak kameralara poz vermişti. Kameralar tarafından yakalanan bu pozu sosyal medya hesabından paylaşan Hakan Altun, “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” açıklamasını ekledi.

Paylaşımlarını Beğeniyor!

Hakan Altun tarafından yapılan bu paylaşım Vuslat ve Eri kelimelerini bir arada içerip aşktan bahsedince herkesin aklına tek bir adres geldi. Yapılan bu paylaşımın Hakan Altun’un yaptığı paylaşımları beğenen Gonca Vuslateri ile olan aşkını ilanı olarak yorumlandı.

Gonca Vuslateri dizi setlerinde yoğun bir mesai harcasa da boşta kalan vakitlerinde Bodrum’a Hakan Altun’un yanına gidiyor. Bu gidişleri de hiçbir zaman saklamadı ve sosyal medya hesabından sürekli olarak paylaştı. Güzel oyuncu yaptığı paylaşımda “Keyifle giderim Bodrum’a… Aşkıma… İsmime…” şeklinde bir açıklama düşerek iddialı kabul etti.

Ailemize Hoş Geldin Paylaşımı

Hakan Altun’un en yakın arkadaşı olan Ayhan Yumru da Gonca Vuslateri ile olan bir fotoğrafını paylaşarak altına “Ailemize hoş geldin” notunu düştü. Çiftin bir süre önce Emel Müftüoğlu’nun doğum gününde buluştukları ve kalabalıktan uzak ve ayrı durdukları belirtilmişti.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın