Formula 1’de Ortalığı Karıştıran Aşk İddiaları

tarafından user

Yakın dönemde gerçekleşen Türkiye Grand Prix’i sonrasında Lewis Hamilton galibiyete uzanmış ve 7. kez dünya şampiyonu olmuştu. Usta pilotun Michael Schumacher ile şampiyonluk sayılarını eşitlemiş olması tüm dünyada yankı uyandırırken ortaya atılan bir aşk iddiası Formula 1 severlerin gündemini değiştirdi.

Dünyanın en çok takip edilen motor sporları organizasyonu olan Formula 1 şu sıralar Max Verstappen ve Daniil Kyvat arasında yaşanan aşk yarışı ile gündemde.

Bildiğiniz üzere Max Verstappen şuanda Red Bull takımının pilotu ve bu konuma 2016 senesinde geldi. Yerine geldiği isim ise Daniil Kyvat’tan başkası değildi. 2016 senesinde ikili arasında başlayan rekabet artık çok farklı bir boyuta ulaştı. Max Verstappen ile Daniil Kyvat’ın eski sevgilisi Kelly Piquet ile ilişkisi olduğu iddia edildi.

Kyvat’tan Karşı Hamle

Formula 1 dünyası bu iddia ile çalkalanırken Daniil Kayvat karşı hamle yapmakta gecikmesi ve Max Verstappen’in eski sevgilisi Dilara Şanlık’ı Instagram üzerinden takibe aldı.

Daniil Kyvat ile olan birlikteliğinden bir çocuk sahibi olan Kelly Piquet geçtiğimiz günler Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşarak “Okyanustan daha karanlık, denizlerden daha derin, her şeye sahipsin, ihtiyacım olan her şeye sahipsin” notunu düştü.

Max Verstappen ise bu fotoğrafın altına “Birlikte deniz kadar derin ve gökyüzü kadar yüksek zorluklarla yüzleşebiliriz” yorumunu yapması ilişkiyi kanıtlar nitelikte oldu. Formula 1 dünyası bu aşk üçgeninde yaşanacak olan gelişmeleri merakla bekliyor.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın