Enes Batur Trafik Kazası Geçirdi

tarafından user

Yirmi üç kasım tarihinde Etiler’de lüks aracı ile trafik kazası geçiren ünlü Youtuber Enes Batur ölümden döndü. Geçtiğimiz haftalarda Pandemi sebebi ile karantina kurallarına uymadığı tespit edilerek Sancaktepe’de yer alan karantina yurduna yerleştirilen Enes Batur Etiler’de lüks otomobilinin kontrolünü kaybederek ağaca çarptıktan sonra yol kenarında park halinde bulunan başka bir araca çarparak durabildi.

22 yaşındaki genç Youtuber Enes Batur’un lüks aracı hurdaya dönerek kullanılamaz hale geldi. Kaza sonrasında şoka giren Enes Batur’un yanına kız arkadaşı Ecenaz Üçer ve yakın arkadaşları gelerek teselli ettiler. Ünlü Youtuber’ın Kız arkadaşı Ecenaz Üçer’e sarılarak ağladığı kameralara yansıdı.

Enes Batur’un Sağlık Durumu Nasıl?

Kazanın ardından Ulus’ta bulunan özel bir hastaneye götürülen ünlü Yotuber’ın sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi alındı. Enes Batur kazanın ardından sosyal medya hesaplarında ‘’Bu gün Sabah talihsiz bir trafik kazası geçirdim. Sağlık durumum gayet iyi. Bütün sağlık kontrollerim de yapıldı. Arayan soran herkese çok teşekkür ederim.’’ Mesajını paylaşarak hayranlarını sevindirdi.

Ayrıca Enes Batur’a sosyal medyadan “Memlekete olumlu hiçbir faydası olmayan Enes Batur, memlekete faydalı bir ağaca çarparak, kaza yapmış. Ağaç için endişeliyiz” yorumunu yapan bir kişiye de “Belki de ölümümle sonuçlanacak bir kazadan sonra bile böyle iğrenç yorum yapabilecek aciz arkadaşımız için 1998 fidan dikiyorum. Belki insanlıktan nasibini alır” şeklinde yanıt verdi.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın