Emre Karayel ile Gizem Demirci Dünya Evine Girdi

tarafından user

Sunucu ve oyuncu Emre Karayel, bir süredir aşk yaşadığı Gizem Demirci ile evlilik yolunda adımlar atıyordu. Geçtiğimiz günlerde çift Beylerbeyi Bosphorus Otel’de gerçekleşen törenle dünya evine girdi. Tören sırasında açıklama yapan Emre Karayel ‘’Bugün sevdiceğimle bir ömre başlıyoruz. Ne diyeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok heyecanlıyım.’’ ifadeleriyle düşüncelerini dile getirdi.

Bodrum’da Balayı

48 yaşındaki oyuncu ve sunucu Emre Karayel, iç mimar sevgilisi Gizem Demirci ile sade bir törenle nikah masasına oturdu. Pandemi süreci nedeniyle tercihlerini sade bir nikahtan yana kullanan çift Bosphorus Otel’de gerçekleşen törenle dünya evine girdi. Törene Emre Karayel ve Gizem Demirci çiftinin aile dostları da katıldı.

Nikahta çiftin şahitliğini Akgün Onat ile Tülay Onat yaptı. Törenin ardından çift, pandemi nedeniyle yurt dışı seyahati düşünmediklerini ve yurt içinde bir tatil yapacaklarını duyurdu. Kısa bir süre önce de bu tatilin Bodrum’da yapılacağı duyuldu.

Emre Karayel ve Gizem Demirci Çiftinden Balayı Pozu

Geçtiğimiz günlerde Beylerbeyi Bosphorus Otel’de dünya evine giren çift balayını Bodrum’da yapmayı düşündüklerini dile getirmişti. Son gelen bilgilere göre ise çift birlikte Bodrum’da güzel vakit geçiriyor. Emre Karayel balayı pozunu Instagram hesabından paylaşarak ‘’Haftaya evli ve muhteşem başladık’’ sözlerini dile getirdi. 48 yaşındaki ünlü sunucunun paylaştığı resim takipçileri tarafından da yoğun ilgi gördü.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın