Derya Tuna’dan İbo Show Açıklaması

tarafından user

İbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna, Tatlıses’in 9 yıllık bir aranın ardından tekrar İbo Show ile ekranlardaki yerini almasının ardından açıklamalarda bulundu. Tuna, “Sesim güzel olsaydı ben de programa gidip bir türkü söylerdim” dedi.

Bir dönem hem sahnelerde hem de ekranlarda görmeye alıştığımız Derya Tuna habercilere alışveriş merkezinde yakalandı. Alışveriş yaparken haberciler ile karşı karşıya gelen ünlü isim 9 yıllık bir aranın ardından tekrar ekranlara dönen efsane program İbo Show’un ilk bölümünde yayına çiçek göndermişti.

Tuna Esprili Bir Yanıt Verdi

Habercilerin Derya Tuna’ya yakın dönemde İbo Show’a konuk olarak katılıp katılmayacağını sormasının ardından sanatçı esprili bir cevap verdi. “Sesim güzel olsaydı ben de programa gidip bir türkü söylerdim” cevabını veren Derya Tuna şuanda böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.

18 Yıllık İlişkinin Ardından Ayrılmışlardı

Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses 1983 senesinde Günah filminin çekimlerinde tanışmıştı. Birlikte yaşamaya başlayan ikilinin İdo adında bir oğlu olmuş ve Derya Tuna sahne hayatına son vermişti.

Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses 2001 senesinde birlikteliklerine son verdi. Ayrılık sonrasında İbrahim Tatlıses’in karşı olmasına rağmen tekrar sahneye çıkmaya karar veren Derya Tuna transparan kıyafet seçimleri sebebiyle 14 Ekim 2002 tarihinde Hüseyin Bozan tarafından bacağından vurulmuştu. Yaşanan bu olay birçok farklı dedikoduyu da beraberinde getirmişti.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın