Aleyna Tilki’den 10 Bin Tl’lik Oyuncak Alışverişi

tarafından user

Zaman zaman kliplerinde ve gerçek hayatta oyuncakları ile kameralar karşısına oldukça fazla çıkan Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde bulunan oyuncakçıdan renkli, peluş ayıcıklar satın aldı. Aleyna Tilki O Sen Olsan Bari adlı şarkısına çektiği klipte devasa bir peluş bir ayıcık kullanmıştı ve klip milyonlarca izlenmişti. Oyuncakların tamamına on bir türk lirası ödeme yapan Ünlü şarkıcı oyuncakların evine gönderilmesini isteyerek mağazadan ayrıldı. Yaptığı her hareketiyle dikkat çeken ünlü şarkıcı yaptığı lüks oyuncak harcaması ile tekrar gündeme geldi.

Aleyna Tilki Kimdir?

16 yaşında şöhreti yakalayan ünlü popçu yirmi sekiz mart ikibin yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak Yetenek Sizsiniz yarışmasında ekranlara çıkan Aleyna Tilki 2016 Ağustos’da Türk aranjör ve besteci Emrah Karaduman’ın cevapsız çınlama adlı single’ında vokal olarak yer aldı. 2016 yılında 300 milyondan fazla izlenen klip Türkiye’de en çok izlenen klip oldu.

Çıkış yaptığı yıllarda reşit olmadığı için alköllü mekanlarda sahne alması vatandaşların tepkisini çekmişti. Ayrıca 2016 yılında kasım ayında düzenlediği bir konserde atılan 2 adet ses bombası sebebi ile konseri izlemeye gelen 6 kişi yaralanmıştı. Sosyal medya paylaşımları ile de gündemden düşmeyen Aleyna Tilki’nin single’ları;

Cevapsız Çınlama (yıl 2016) – Türkiye listelerin 2. sırada

Sen olsan Bari (yıl 2017) – Türkiye listelerinde 1. Sırada

Yalnız çiçek (yıl 2018)

Dipsiz Kuyum (yıl 2018)

Televizyon Programı;

Yetenek Sizsiniz Türkiye (yıl 2014)

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın