Ceyda Ateş’ten Doğum Haberi

tarafından user

Hamilelik döneminin 9. ayını da tamamlayan Ceyda Ateş doğum öncesinde son fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Ceyda Ateş, “Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Yarın doğum var ve çok heyecanlıyım. Beni neler beklediğini merak ediyorum” dedi.

“Doğumdan Sonra Setlere Döneceğim”

Bildiğiniz üzere güzel oyuncu son dönemde dizilerin aranan yüzlerinden bir tanesi. Yaptığı paylaşım sonrasında binlerce yorum alan ünlü oyuncu yorumlardan bir tanesine cevap verdi. Takipçilerinden birinin “Bebekten dolayı setlerden uzun bir süre uzak mı kalacaksınız?” sorusuna “Hayır. Doğumdan kısa bir süre sonra tekrardan setlere döneceğim” şeklinde yanıt verdi.

2018 Yılında Evlenmişti

Oyunculuk kariyerine 1995 senesinde efsane dizi Çiçek Taksi’ye konuk oyuncu olarak katılarak başlayan Ceyda Ateş o günden sonra sürekli olarak farklı yapımlarda boy gösterdi. Güzel oyuncu 1998 senesinde konuk oyuncu olarak oynadığı Erguvan Yılları dizisinden sonra ekranlardan hiç ayrılmadı. Her yıl en az bir yapım ile karşımıza çıkan Ceyda 2018 senesinde Buğra Toplusoy ile hayatını birleştirdi.

31 yaşına basan Ceyda Ateş geçtiğim aylarda oyunculuğa ara verdiğini söylemiş ve hayranları hayal kırıklığına uğramıştı. Ancak bunun 3,5 aylık hamile olması sebebiyle yaşandığını açıkladıktan sonra hayranları da derin bir nefes aldı.

Doğumunu yaptıktan sonra kısa sürede setlere döneceğini açıklayan güzel yıldız yeni dönemde de birçok farklı yapımda karşımıza çıkmaya devam edecek.

0 yorum

İlgİlİ Haberler

Mesaj Bırakın