Sakarya’da Akıl Almaz Olay! Sokak Köpekleri Arabayı Parçaladı!

11 Ekim 2016
Sakarya’da Akıl Almaz Olay! Sokak Köpekleri Arabayı Parçaladı!

Sakarya’da Modern Sanayi bölgesinde sürü halindeki sokak köpekleri park halindeki bir aracı parçaladı. Polis ekipleri ve araç sahibi kamera kayıtlarını izleyince şok oldu.

Sakarya’da Modern Sanayi bölgesinde sürü halindeki sokak köpekleri park halindeki bir aracı parçaladı. Araç sahibi hırsızlık vakası sanarak polise ihbarda bulundu. Polis ekipleri ve araç sahibi kamera kayıtlarını izlerken aracın köpekler tarafından parçalandığı gördüklerinde şok oldu.

Akıl almaz olay Sakarya’da gerçekleşti. Sakarya’nın Modern Sanayi bölgesinde otomobil tamirciliği yapan Cem Acar isimli vatandaş geçtiğimiz ay, iş çıkışı yeni otomobilini iş yerinde bırakarak evine eski otomobili ile gitti. Sabah işe geldiğinde ise yeni otomobilinin parçalanmış halde olduğunu gören vatandaş polise haber verdi. Polis ekipleri olay yerine geldi ve civardaki güvenlik kameraları araştırarak olay gecesinin kamera kayıtlarına ulaştı. Hırsızlık şüphesiyle polise ihbarda bulunan Cem Acar, polis ekipleri ile birlikte güvenlik kameralarını izleyince şaşkınlık içinde kaldı. Otomobil tamircisi Acar aracını sürü halinde dolaşan köpeklerin parçaladığını gördüğünde şok oldu. Cem Acar olayı şu şekilde anlattı:

“Akşam otomobilimi dükkanın önüne park edip, farklı bir arabayla eve gittim. Sabah geldiğimde bir baktım otomobilin ön tarafı darmadağın olmuş. Biz ilk esnada hırsızlık zannettiğimiz için polise haber verdik. Polisler ile birlikte kamera görüntülerine baktık. Ondan sonra olayın nasıl olduğu ortaya çıktı. Gece sokak köpekleri otomobilin tamponlarını parçalamış. Herkes şaşırdı çünkü enteresan bir olay. Bir tanesi gözcülük yapıyor, 8 tane köpek var.

Herkes kedi olduğu için parçalamışlardır dedi. Fakat görüntülerde kedi gözükmüyor. Böyle bir şok yaşadık. Yaklaşık 5 bin lira gibi masraf oldu. Polisler bize esprili bir şekilde ‘şikayetçi misiniz?’ diye sordu. ‘Şikayetçi olsam ne olacak ki, köpekleri mi şikayet edeceğim’ dedim.”

ÇETİN HABER

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN