İzmirlilerin Fuhuş İsyanı: Balkondan Bile Bakamıyoruz

27 Ekim 2016
İzmirlilerin Fuhuş İsyanı: Balkondan Bile Bakamıyoruz

İzmirliler havanın kararmasıyla birlikte fuhuş merkezine dönen Alsancak’ın bu durumuna “Bırakın sokağa çıkmayı, balkondan bakamaz hale geldik.” diye isyan ediyor.

İzmir’in gözde semtlerinden olan Alsancak, havanın kararması ile birlikte adeta fuhuş merkezi haline geliyor. Semt sakinleri ise bu duruma tepki göstererek “Bırakın sokağa çıkmayı, balkondan bakamaz hale geldik. Buralar eskiden İzmir’in en gözde yerleriydi. Yetkililer bu rezalete bir çözüm bulsun” diyerek isyan ediyor.

YOLDAN GEÇENLERİ BİLE RAHATSIZ EDİYORLAR

fuhus

İzmir’in en gözde semti Alsancak’a her akşam yaşanan travesti akını, semt sakinlerini isyan ettirdi. Akşamları özellikle 2. Kordon, Şair Eşref Bulvarı, Alsancak 1469 Sokak ( Bornova Sokağı), 1456, 1485 ve yakındaki diğer sokakları mesken edinen travestiler, müşteri ararken yoldan geçen vatandaşları da rahatsız ediyor.

Yolda arabalarla fuhuş pazarlığı yapan travestiler, yürüyen vatandaşlara da fuhuş teklifinde bulunuyor. Travestilerin büyük bölümü de yine bu sokaklardaki evlerde oturuyor.

“ÇOCUKLARIMIZI SOKAĞA ÇIKARAMIYORUZ”

Her akşam yaşanan bu duruma isyan eden Alsancaklılar, yetkililerden bu soruna artık bir çözüm bulunmasını istedi. Alsancaklılar, “Burası bir zamanlar İzmir’in en nezih yerlerinden biriydi. Ancak, şimdi akşamları sokağa çıkamıyoruz. Çocuklarımızı, torunlarımızı sokağa salamıyoruz. Hatta zaman zaman balkonlarımızdan bile bakamıyoruz. Artık, bu sorun çözülmeli. İzmir’in en gözde yerinde yaşanan bu rezalet son bulmalı” diye konuştu.

Anahtar Kelime: , ,

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN