Markafoni Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı

1 Haziran 2017
Markafoni Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Markafoni, internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada kapanma kararı aldıklarını bildirdi. Peki Markafoni neden kapandı?

Markafoni battı mı? Markafoni kapanıyor mu? Alışveriş sitesi Markafoni’nin faaliyetlerine son verildiği duyuruldu. Türkiye’nin en önemli e-ticaret sitelerinden biri olan Markafoni.com‘un kapanışı şirket içinde gönderilen bir e-posta ve web sitesinde yayınlanan resmi bildiriyle doğrulandı.

Markafoni’nin internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

“Sevgili Müşterilerimiz,

30 Haziran 2017 tarihi www.markafoni.com sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 2008 yılından itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

30 Haziran 2017 tarihine kadar satın alacağınız ürünlere ilişkin sevkiyatlarımız devam etmektedir. Henüz sevk edilmemiş siparişleriniz ve iadeleriniz ile ilgili mevzuata uygun olarak standart işleyişimiz çerçevesinde çalışmalara devam edilecektir.

Siparişleriniz ve iadelerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi web sitemizin “siparişlerim” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi info@markafoni.com adresine mail atarak iletebilirsiniz.”

KÜÇÜLMEYE GİTTİĞİ DÜŞÜNÜLEN MARKAFONİ İFLAS MI ETTİ? NEDEN KAPANDI?

Türkiye’nin en önemli e-ticaret sitelerinden biri olan Markafoni.com‘un kapanışı şirket içinde gönderilen bir e-posta ve web sitesinde yayınlanan resmi bildiriyle doğrulandı. Son dönemde duyumlarını aldığımız bu konu hakkında net bir sonuç elde etmeden paylaşmak istememiştik. Zira Markafoni’nin küçülmeye gidiyor olma olasılığı söz konusuydu ve gelen bir satın alma teklifinin reddedildiğini öğrenmiştik. Ancak şirket çalışanlarına gönderilen kapanış e-postası ve sitede yayınlanan bildiri Markafoni.com’un 30 Haziran’da resmen kapanacağını gösteriyor.

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

1 Yorum - "Markafoni Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı"

avatar
Salim
Ziyaretçi

yanlış yönetim yetersiz inovasyon

wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN