Instagram neden yavaşladı?

16 Temmuz 2017
Instagram neden yavaşladı?

Popüler sosyal medya uygulamalarından instagram, 1 haftadan uzun süredir yavaş çalışıyor. Kullanıcılar hesaplarına ya erişemiyor ya da sunucular geç cevap verdiğinden uygulama ağır çalışıyor.

Yaklaşık 1 haftadan uzun bir süredir instagram’da yaşanan sorunlar nedeniyle kullanıcılar hesaplarına erişmekte zorluk yaşıyor. Sunucuların geç cevap vermesiyle birlikte oluşan sorun, kullanıcıları adeta çileden çıkarmış durumda. Peki instagram tam olarak neden yavaşladı? Sorun ne zaman düzelecek?

Yaşanan sorunla ilgili bir çok kişi Facebook ve Twitter’dan tepki gösterdi. Bir kaç haftadır sorunun devam etmesine rağmen resmi olarak instagram’dan açıklama gelmedi. Diğer teknoloji haber sitelerine baktığımızda onların da bir bilgi sahibi olmadığını görüyoruz. Ama teknik olarak sunucuların geç cevap vermesiyle ilgili olarak bu sorunun ortaya çıktığı söyleniyor. Öte yandan sadece Türkiye’de geçerli bir teknik sorun olduğu da ifade ediliyor.

Uygulamanın günlük hayatta vazgeçilmez bir parçası haline gelen kullanıcılar için çileden çıkaran bir sorun gibi gözükse de uygulama şu anda kullanılamıyor değil. Umarız kısa zamanda bu sorun da çözülür.

Anahtar Kelime:

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN