Riekerink’ten Transfer Açıklaması!

29 Temmuz 2016
Riekerink’ten Transfer Açıklaması!

Galatasaray‘ın Hollandalı Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Transfer de Dahil Olmak Üzere Bir Çok Konuda Açıklamalarda Bulundu. Riekerink, Açıklamasında Önemli Bir Dönemde Olduklarını Belirtti.

Galatasaray‘ın Hollandalı Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, transfer de dahil olmak üzere bir çok konuda açıklamalarda bulundu. Riekerink, açıklamasında önemli bir dönemde olduklarını belirtti.

İşte Jan Olde Riekerin’in Açıklamaları:

“Önemli Bir Dönemdeyiz”

“Önemli bir dönemdeyiz. Benim avantajım; oyuncularımın çoğu ile 3 ay çalışmış olmam. Bazı oyuncularımızı Euro 2016’ya göndermiştik. Çünkü iyi bir izin dönemi geçirirseniz sezon içinde iyi bir performans sergilersiniz. Lukas tatilde ama ilerleyen günlerde aramıza katılacak. Hazırlık kampında önemli maçlar yaptık. Takımı yeni baştan kurmaya çalıştık. Yarın da önemli adımlardan birini atacağız. İki büyük camianın güzel maçı olacak. Beşiktaş ile oynayacağımız ilk resmi maça kadar en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Atletico Madrid maçı da bizim sezona iyi hazırlanmamızı sağlayacak.”

“Ön libero İçin Transfer Yapmayı Düşünüyoruz”

“Kesinlikle önümüzdeki hafta arkadaşlarımız aramıza katılacak… Ön libero için transfer yapmak istiyoruz. Opsiyonlar içinde Leiva da var. İyi bir oyuncu ama başka isimler de var.”

“Doğru Adımlar Atarak İlerliyoruz”

Yeni transferleri bir an önce görmek istersiniz ama bunlar önemli kararlar. Tüm sezonu etkiler. Şu anda başkan yönetim ve teknik heyet uyumlu bir süreç geçiriyor. Doğru adımlar atarak ilerliyoruz. Bir an önce gerçekleşmesini isterim ama transferler çok da çabuk olmuyor. Yanlış bir hareket tüm seneyi etkiler. Transfer konusunda iyi gittiğimizi düşünüyorum.”

“Zlatan İbrahimovic’i İlk Yıllarından Tanıyorum”

“Zlatan İbrahimoviç’i ilk yıllarından tanıyorum. Şimdi kariyerinin en üst noktasında. Zalatan’ın Manchester’a gelişi kulüp açısından artıdır. Şimdilerde Manchester şehrinde çocuklar İbrahimoviç forması giyecek.”

“Jason Denayer Kaliteli ve İyi Bir Oyuncu”

“Jason Denayer kaliteli ve iyi bir oyuncu. Takımımıza adapte olmuştu. Duyuyorum ki City’de hocası ondan memnun. Bize yeniden kiralanması için öncelikle Manchester City’nin onu göndermesi gerekiyor.”

Son olarak Manchester United ile oynanacak maçın erken tarihe çekilmesiyle alakalı olarak Riekerin, “Çin’de 4.5 sene kaldım. İklimden dolayı Manchester United’ın son maçı iptal oldu. Yarın gelecek olması onların seçimi. Biz de dün yapmamamız gereken fiziksel bir antrenman yaptık. Bu normal bir Avrupa maçı olsaydı hazırlığı farklı olurdu.” ifadelerini kullanarak açıklamalarına son verdi.

Anahtar Kelime: , ,

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN