iPhone 7’de Kulaklık Girişi Olmayacağı Doğrulandı

13 Temmuz 2016
iPhone 7’de Kulaklık Girişi Olmayacağı Doğrulandı

iPhone 7’de Kulaklık Girişi Olmayacak!

Apple’ın gelecek yeni telefonu tartışmalarıda beraberinde getiriyor. Basına sızan görüntüler, yeni iPhone 7’de kulaklık girişi olmadığını doğruluyor.

Apple yeni çıkaracağı iPhone 7 modelini eylül ayında tanıtması bekleniliyor. Fakat yeni iPhone ile çok tartışılan konulardan biri de cihazda kulaklık girişinin olmayacağı.

Bu söylentilerin ne kadar gerçek olduğunu henüz bilinmiyor fakat basına sızdırılan öyle fotoğraflar var ki, yeni gelecek olan modelde kulaklık girişi olmadığı doğrulanıyor gibi.

3.5 mm’lik Kulaklık Girişi Artık Yok

Çinde teknoloji haberleri yayınlayan bir web sitesinde, yeni iPhone modeline ait olduğu öne sürülen bir kaç fotoğraf paylaşıldı. O fotoğraflarda Apple yine alışagelmişin dışına çıktığı görülebiliyor. 3.5 mm’lik kulaklık girişi yerine Lightning port girişi olduğu görülen kulaklıklar yer alıyor.

iphone 7 kulaklık 3

 

Giriş kısmı haricinde pek bir değişiklik olmadığı görülen kulaklıkta, daha dayanıklı olacak şekilde plastik kaplama olabileceği de söylentiler arasında.

 

iphone 7 kulaklık 1

 

Bu fotoğraflar her ne kadar Apple’ın eylül ayında tanıtması beklenilen iPhone 7’ye ait olduğu ileri sürülse de şirket tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil. O yüzden fotoğrafların tam olarak gerçeği yansıtmadığını söyleyebiliriz. Net bir yanıt için Apple’ın lasmanını beklememiz gerekir.

CETİNHABER

Anahtar Kelime: ,

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN