İstanbul’da Ücretsiz Toplu Taşıma Ay Sonuna Kadar Uzatıldı

27 Temmuz 2016
İstanbul’da Ücretsiz Toplu Taşıma Ay Sonuna Kadar Uzatıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz toplu taşımanın 31 Temmuz Pazar gününe kadar devam edeceğini açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ücretsiz toplu taşımanın süresini yine uzattı.

Resmi twitter hesabından yapılan açıklama “İstanbul’da toplu ulaşım araçları, 31 Temmuz 2016-Pazar gecesi saat 24:00’a kadar ücretsiz olarak hizmet vermeye devam edecek.” ifadeleri kullanıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Twitter hesabından yapılan duyuruda, “İstanbul’da toplu ulaşım araçları,31 Temmuz 2016 Pazar saat 24.00’e kadar (haftanın ilk üç günü) ücretsiz hizmet vermeye devam edecek” denildi. İstanbul’da bugün 31 Temmuz 2016 Pazar toplu taşıma ücretsiz mi? İstanbul Şehir Hatları’ndan daha önceden yapılan açıklamaya göre, 15 Temmuz 2016 akşam saatlerinde kapatılan ve gece boyunca tanklarla kapalı tutulan İstanbul Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinden durdurulan trafik nedeni ile Üsküdar-Kabataş arasında sabaha kadar aralıksız arabalı vapur seferlerinin ücretsiz olacağı vurgulanmıştı.

15 Temmuz 2016’da yapılan darbe girişiminin ardından İBB tarafından toplu taşımaya getirilen ücretsiz ulaşımın süresi uzatıldı. İBB Meclisi, 15 Temmuz 2016 gecesi İstanbul’da başlatılan ücretsiz toplu taşımanın, bugünde 31 Temmuz 2016 Pazar günü de devam edeceğini duyurdu.

CETİNHABER

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN