Durant Formaları Sadece 48 Cent!

24 Temmuz 2016
Durant Formaları Sadece 48 Cent!

Oklahoma City Yönetiminden Flaş Karar! Golden State Warriors‘a Kaptırdıkları Dünyaca Ünlü Yıldızları Kevin Durant’in Formalarını Sadece 48 Cent’ten Satmaya Başladı.

Oklahoma City Thunder Yönetimi, anlaşıldığı üzere ya Kevin Durant’i en büyük rakiplerinden Golden State Warriors‘a kaptırmanın acısını yaşamaya devam ediyor. Yahut oyuncunun kaybedilmesinden sonra bunu ticari bir hamle olarak kullanmayı amaçlıyor. Zira bu hamle artık ilgi görmeyen dünyaca ünlü yıldızın formaları için, ya Durant’i kendileri için değersizleştirici bir hamle olarak veya elinde olan formaların satılmasını amaçlayıp ticari kar peşinde olarak anlaşılmakta.

%99 İndirim

Oklahoma City Thunder Yönetimi çok çılgın bir hamleyle gündeme gelmeyi başardı. Yönetim eski oyuncuları ve dünyaca ünlü yıldız Kevin Durant’in formalarında %99 indirme gitti. Böylece fenomen yıldızın eski formaları artık sadece 48 Cent olarak satılmaya başlandı. Bu rakam sadece 1.5 Türk Lirasına eşdeğer. Yıldız basketbolcunun formaları indirime gidilmeden önce ise 69.99 dolar (215 TL) olarak satılıyordu. Formalarda böyle bir indirime gidilmesi büyük bir şaşkınlıkla karşılansa da Kevin Durant’in Golden State Warriors‘a transferiyle hayal kırıklığı yaşayan taraftar formalara akın etti.

%99 İndirim-48 Cent

Stephen Curry‘in Kardeşinden Olay Paylaşım

Dünyaca ünlü yıldız basketbolcunun formalarının böyle ilginç bir indirime gidişine sosyal medyadan ilginç tepkiler geldi. Bunlardan en çok dikkat çeken ve konuşulan ise Stephen Curry‘in kendisi gibi basketbolcu olan ve yeni sezonda Dallas Mavericks forması giyecek olan kardeşi Seth Curry tarafından geldi.

Bir partiye katılan Seth Curry burada Dj arkadaşı ile verdiği pozda Oklahoma City Thunder‘a alaycı bir göndermede bulundu. Zira Seth Curry‘nin fotoğrafta üzerinde Kevin Durant’in sadece 48 Cent’e satılan forması bulunuyor.

seth curry kevin durant formasıyla

 

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN