Ali Şen’den Fenerbahçe Hakkında Değerlendirmeler!

25 Temmuz 2016
Ali Şen’den Fenerbahçe Hakkında Değerlendirmeler!

Fenerbahçe‘nin Eski Başkanlarından ve Aziz Yıldırım‘ın Genelde En Büyük Eleştiricisi Konumunda Bulunan Ali Şen’den Açıklamalar Geldi. Ali Şen Fenerbahçe‘nin Gündemine Dair Değerlendirmelerde Bulundu.

Ali Şen, her zaman Fenerbahçe‘nin durumunu ve Aziz Yıldırım‘ı eleştirmesi ile ünlenmiş bir başkan olmuştur. Her yaz olduğu gibi bu yaz da Fenerbahçe‘yi değerlendirme konuşmasını yaptı eski başkan. Fenerbahçe‘nin Şampiyonlar Ligi ön eleme turundaki şansı, teknik direktör Vitor Pereira’nın geleceği ve transfer politikasıyla alakalı değerlindermelerde bulundu. İşte o değerlendirmeler:

“Kaliteli Ama Sansasyonel Dersek Olmaz”

“UEFA ile yaşanan mali kriz kriterleri takımlarımızı etkiliyor. Fenerbahçe de yaptığı transferlerde dünya çapında ses getirecek transferler yapmadı. Skertel, Wiel, Roman, İsmail ve Aatıf gibi isimler kaliteli, takıma katkı sağlayabilecek potansiyelde. Ama sansasyonel dersek olmaz.”

“Vitor Pereira Daha Dikkatli Olmak Zorunda”

“Pereira, ilk sene kredisini doldurdu. Bu yıl daha dikkatli olmak zorunda. Aksi halde sezon sonu dönüşü olmayan yeni bir yol için kararlar alınabilir.”

“Açıkcası Dua Etmekten Başka Çaremiz Yok”

“Şampiyonlar Ligi’nde işimiz zor. Monaco’yu geçsen bile bir sonraki turdaki rakibin Monaco’dan daha güçlü olacak. Açıkcası dua etmekten başka çaremiz yok. Umarım ilk engel olan Monaco’yu geçebiliriz”

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN