Kurtlar Vadisi’ne Darbe Soruşturması!

21 Ekim 2016
Kurtlar Vadisi’ne Darbe Soruşturması!

15 Temmuz darbe girişiminden aylar önce ‘Kurtlar Vadisi Darbe’nin patent başvurusunu yapan Pana Film hakkında soruşturma başlatılmıştı. Açılan soruşturma kapsamında Kurtlar Vadisi başrol oyunucu Necati Şaşmaz ifade verdi.

En çok izlenen Türk dizileri arasında yerini alan Kurtlar Vadisi’nin yeni filmi olay oldu. Filmin yapımcısı Pana Film, 15 Temmuz darbe girişiminden aylar önce ‘Kurtlar Vadisi Darbe’ filmi için patent başvurusunda bulunmuş ve durumun fark edilmesi üzerine Türk Patent Enstitüsü şikayeti üzerine soruşturma başlatılmıştı.

İstanbul Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, oyuncu Necati Şaşmaz İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek ifade verdi. Pana Film hakkında 24 Mayıs’ta “Kurtlar Vadisi Darbe” ismi için Türk Patent Enstitüsü’ne (TPE) yaptığı başvuru nedeniyle soruşturma açılmıştı. 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında TPE, başvuruyu reddederek savcılığa ihbarda bulunmuştu.
ERDOĞAN YAZILI MEZAR DA TARTIŞMA KONUSU OLMUŞTU

Pana Film’in ‘Kurtlar Vadisi Darbe’ filminin marka tescilini ve Web sitesini 15 Temmuz darbe girişiminden önce 2 ay önce alması ‘darbeden haberleri var mıydı?’ sorusunu akıllara getirmişti. Bu tartışmalar sürerken Kurtlar Vadisi Pusu’nun 2012 yılında çekilen 159. bölümündeki ‘Erdoğan’ yazılı mezar taşı gündeme gelmişti. 

kurtlar-vadisi-erdogan-mezar-tasi

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN