Jennifer Aniston’dan Jolie-Pitt Ayrılığına İlk Yorum!

21 Eylül 2016
Jennifer Aniston’dan Jolie-Pitt Ayrılığına İlk Yorum!

Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin boşanma kararı almalarının ardından ilk olarak Jennifer Aniston’ın  tepkisi merak ediliyordu. Aniston’dan ilk yorum geldi.

Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin boşanma kararı almalarının ardından ilk olarak Jennifer Aniston’ın  tepkisi merak ediliyordu. Aniston’dan ilk yorum geldi.

“YAPTIĞININ KARMASI GERÇEKLEŞTİ”

Hollywood’un en ünlü çiflerinden Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin boşanma kararı alması sosyal medyada büyük olay olmuştu. Ancak bu konuda ilk olarak Jennifer Aniston’un tepkisi merak ediliyordu. Zira 2004 yılında Brad Pitt Aniston’ı Agelina Jolie için terk etmişti. Brad’in eski sevgilisi Aniston bu boşanma kararını yorumladı.

Jennifer Aniston’ın ünlü çiftin boşanması hakkında “Yaptığının karması gerçekleşti.” şeklinde konuştuğu belirtildi.

Aniston’ın bu sözünde kullandığı karma kelimesi “Yapılan eylemlerin yaşamın bugününü ve yarınını etkileyeceği prensibine dayanan Budizm ve Hinduizm öğretisi” anlamına geliyor.

Öte yandan Aniston’a yakın kaynaklar ünlü ismin boşanma kararı için “Bu günün geleceğini hepimiz biliyorduk. Çünkü Angelina’nın korkunç bir manipülasyon yeteneği olduğunu biliyorduk ancak biz Angelina’nın Brad’i başka biri için terk edeceğini düşünmüştük.” şeklinde konuştuğunu belirtti.

DİĞER ÜNLÜLERİN BOŞANMA HAKKINDA YORUMLARI

George Clooney: Ne oldu? Bunu bilmiyordum. Çok üzgün ve şaşkınım. Bu bir aile için çok üzücü ve talihsiz bir hikaye. Bunu duyduğum için gerçekten çok üzgün hissediyorum. İlk kez duyuyorum.

Adele: Dedikodu yapmayı sevmem, insanların yaşamları özel kalmalıdır ancak bugün uyandığımda bu haberi gördüm ve şoke oldum. Bu bir devrin bitişi.

Piers Morgan: Herkese duyurulur. Bütün kadınlara haber verin. Brad Pitt artık bekar.

Chrissy Teigen: Brad ve Angelina. Bugün nasıl işe gideceğim?

Alyssa Milano: Lanet olsun! Brad ve Angelina? Dağıldım.

Stassi Schroeder: Brangelina da yapamadıysa hayatın bir amacı veya anlamı var mı gerçekten?

Brandi Glanville: Herkese duyurulur. Bütün kadınlara haber verin. Brad Pitt artık bekar.

ÇETİN HABER

 

 

 

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN