İrlandalı Model Chloe, Serdar Ortaç’ı Terk Etti

Son Güncelleme 16:20
16 Kasım 2016
İrlandalı Model Chloe, Serdar Ortaç’ı Terk Etti

İrlandalı model Chole, eşi ünlü sanatçı olan Serdar Ortaç’ı terk ederek Amerika’ya yerleşme kararı aldı.

Evliliklerinde sık sık kriz yaşayan Serdar Ortaç ve 24 yaşındaki İrlandalı Chloe çifti ayrıldı. Chloe, eşi Serdar Ortaç’ın Kıbrıs konseri sonrası Türkiye’yi terk ederek Amerika’ya yerleşme kararı aldığı öğrenildi.

Chloe’un kendisini terk etmesi üzerine ünlü sanatçı Serdar Ortaç, “Karısı tarafından terk edilmiş bir adam olarak burada kalacağım. Çıldırmak üzereyim.” dediği öğrenildi.

MAGAZİN

Serdar Ortaç eşi Chloe tarafından terk edildi

SERDAR ORTAÇ EŞİ CHLOE TARAFINDAN TERK EDİLDİ
Giriş Tarihi: 16.11.2016

Şarkıcı ‘ın 2014 yılında evlendiği İrlandalı model eşi Chloe, eşinin Kıbrıs konseri sonrası Türkiye’yi terk ederek Amerika’ya yerleşme kararı aldı. Evliliklerinde sık sık kriz yaşayan çiftten Ortaç’ın bu duruma ‘Karısı tarafından terk edilmiş bir adam olarak burada kalacağım. Çıldırmak üzereyim’ dediği öğrenildi.

İddiaya göre, 46 yaşındaki Serdar Ortaç’ın çocuk isteğine kariyerini gerekçe göstererek karşı çıkan 24 yaşındaki Chloe, Amerika’da bir ajansla anlaşma yaptı.

CHLOE RESTİ ÇEKTİ

images-2

Son görüşmelerinde Chloe eşine ‘Benim burada bir geleceğim yok. Buradaki evi satıp Amerika’ya yerleşelim. Ya benimle gelirsin ya da bu iş biter’ diye rest çekti. Bu konuşma sonrası Chloe soluğu Amerika’da alınca Serdar Ortaç da Kıbrıs’taki konseri biter bitmez Amerika’ya gitti.

SERDAR ORTAÇ: ‘ÇILDIRMAK ÜZEREYİM’

Serdar Ortaç’ın yakın arkadaşına yaşananlarla ilgili ‘Evlilikte yol ayrımına girdik. Karım Miami’den 400 bin dolara villa bulmuş. İstinye’deki evimi satıp oradan ev almamızı, Amerika’ya yerleşmemizi istiyor. Gidersem sokakta gitar mı çalacağım? Serdar Ortaç’ı orada kim takar? İşlerim, kariyerim ne olacak? Karımı da kaybetmek istemiyorum.Önümüzdeki 1 hafta içinde karar alacağız. Ya oraya yerleşeceğiz ya da ben Türkiye’ye yalnız döneceğim. Karısı tarafından terk edilmiş bir adam olarak burada kalacağım. Çıldırmak üzereyim’ dediği öğrenildi.

Son Güncelleme 16:20 16/11/2016

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN