İlyas Salman Alkol Alıp Taşkınlık Çıkardığı İçin Gözaltında

24 Ekim 2016
İlyas Salman Alkol Alıp Taşkınlık Çıkardığı İçin Gözaltında

Ünlü sinema sanatçısı İlyas Salman, yeni filmin tanıtım toplantısının yapıldığı otelde, alkol alıp taşkınlık çıkardı iddiasıyla gözaltına alındı.

Aydın’dan çekimleri devam eden “Trendeki Yolcu” filminin oyuncularından olan İlyas Salman, filmin tanıtımının yapıldığı otelde yasak olmasına rağmen alkol aldığı ve taşkınlık çıkardığı için gözaltına alındı.

Olay akşam saatlerinde 21:30 gibi Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne bağlı Zincirlihan Ptel’de meydana geldi. Alkol kullanımının yasak olduğu otelde alkol aldığı ve sonrasında taşkınlık çıkardığı öğrenildi.

ilyas-salman-gozaltina-alindi-2

İddiaya göre görevlilerin uyarılarını dikkate almayan ve dışardan alınan alkolü tüketmeye çalışan ünlü oyuncu Salman, otel görevlilerinin şikayeti üzerine polis ekiplerince gözaltına alındı. Sanatçının arkadaşları olaya tepki gösterirken İlyas Salman ifadesi alınmak için Efeler Polis Merkezi’ne götürüldü.

FİLM YÖNETMENİNDEN AÇIKLAMA

Karakola giden film yönetmeninin yaptığı açıklamada “İlyas Bey alkol alınması yasak olan bir yerde alkol aldığı için şikayet üzerine polis merkezine getirildi. Emniyet müdürümüzle görüştük, herhangi bir sıkıntı yok. Taraflar birbirinden şikayetçi oldukları için ifade veriyorlar. Doktor raporunun alınmasının ardından serbest kalacak. Ayrıca bizim büyükşehir belediye başkanıyla bir sıkıntımız falan yok, kendisine hakaret etmiş değiliz” denildi.

ilyas-salman-1

 

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN