Gamze Özçelik’in Askerlerle Çekildiği Fotoğraf Olay Oldu

16 Ekim 2016
Gamze Özçelik’in Askerlerle Çekildiği Fotoğraf Olay Oldu

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, Fırat Kalkanı operasyonunun yürütüldüğü Cerablus’un karşısındaki Karkamış bölgesine giderek askerlerle birlikte fotoğraf çekildi.

Şehit askerler için için üzüntüsünü dile getiren ünlü oyuncu ve model Gamze Özçelik, Fırat Kalkanı operasyonunun yürütüldüğü bölgeye gitti ve askerlerle birlikte fotoğraf da çektirdi.

Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta, “İki gün önce Cerablus Karkamış sınırındaki Fırat kalkanı operasyonunun yürütüldüğü harekat merkezine çok yakın bir bölgede tanıştık resimdeki rütbeli askerlerimizle. Efendiliklerine, vatan ve insan sevdalarına, cesaretlerine hayran kaldık. Bugün ise bir kez daha Hakkari, Mardin ve Van’dan gelen şehit haberlerini duyunca inanılmaz bir üzüntü yaşadım. Hele hele birileri masa başında oyunlar hazırlar, birileri günlerini boş ve şımarıkca geçirirken, sınırdaki görevdeki helal süt emmiş evlatların sırf orda umut olmak, rıza kazanmak için hayatını kaybetmesi, anaların babaların yüreğine ateş düşmesi büyük bir acı sapladı kalbime. Rabbim tüm hakk ugruna kaybettiklerimizin şehitliğini kabul etsin, ailelerine sabır versin, mekanlarını peygamber efendimiz (s.a.v) ‘e komşu eylesin” ifadelerini kullandı.

gamze-ozcelik-firat-kalkani-askerler-ile-birlikte

Ünlü model ve oyuncu Gamze Özçelik’in bu paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve kullanıcıların beğenisini kazandı.

Gamze Özçelik’in fotoğrafına yapılan yorumlardan bazıları şu şekilde:

“Sonunda bir sanatçımız da çıkıp askerlerimize moral vermeyi akıl etti. İnşallah diğer sanatçılarımız da sizi örnek alır. Bu haraketinizden dolayı çok tebrik ederim.

Siz böyle askerlere destek verin biz sizi daha cok severiz maşallah size.

Ne güzel bir kalbim varmış, Allah yolunu açık etsin.

Sanat camiasından bu desteğin devamının gelmesini diliyorum, yüreğinize ayağınıza sağlık.

Vatan bekçisi kardeş ve abilerimize verdiğin moral ve destek için teşekkürler.

Sizdeki yürek diğer sanatçılarda da olsa keşke. Süpersiniz boşuna savaşmıyormuşuz.

Sen nasıl böyle gönlü güzel bir kadınsın ya maşallah.”

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN