Fatma Turgut Model Grubundan Ayrıldığını Duyurdu

25 Eylül 2016
Fatma Turgut Model Grubundan Ayrıldığını Duyurdu

Model Grubu dağıldı mı? Jolly Joker’de sahneye çıkan Model Grubu solisti Fatma Turgut, “Model Grubu Amerika’da yeni solistleriyle stüdyoya girdi. Onlara başarılar dilerim” dedi.

Model Grubunun solisti Fatma Turgut daha önce Can Temiz’le aşk yaşamış ve daha sonra aldatılmıştı. Turgut, aldatılmasına rağmen ayrılmak yok demişti. Jolly Joker’de sahneye çıkan Fatma Turgut, Model Grubuyla ayrılığını duyurdu. “Model gubu Amerika’da yeni solistleriyle stüdyoya girdiler. Onlara başarılar dilerim” diyen Model grubunun eski solisti Turgut, gruptan ayrılığını söyledi.

model-grubu

 

“You May Kiss the Bride” şarkısı ile yola çıkan Model Grubu solisti Fatma Turgut, solo çalışmalarına hız verme kararı almıştı. Grubun diğer üyeleri olan Okan Işık, Can Temiz ve Kerem Sedef ise Amerika’nın Cleveland şehrinde, Ukraynalı solist Inna Logwin ile ingilizce şarkı kaydı yapmaya başladı.

Kendilerine “7 Day Sleep” adı veren yeni grup, ilk kayıt çalışmalarına başlamıştı. Bu kayıt çalışmaları, Model grubunun dağılacağı dedikodularını ortaya çıkarmıştı.

ÇETİN HABER

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN