Ebru Gündeş Reza Zarrab’tan Boşanıyor Mu?

25 Eylül 2016
Ebru Gündeş Reza Zarrab’tan Boşanıyor Mu?

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş Amerika’da tutuklu olan İranlı eşi Reza Zarrab’tan boşanıyor mu? Sanatçı konu hakkında ilk kez konuştu.

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş Amerika’da tutuklu olan İranlı eşi Reza Zarrab’tan boşanıyor mu? Sanatçı konu hakkında ilk kez konuştu.

Bir süredir çiftin boşanma kararı aldığı söylentileri gündemde iken Gündeş konu ile ilgili ilk kez konuştu. Gündeş boşanma kararı alındığını doğrulayarak “Reza Bey gerekeni söylemiş kararım doğrudur.” ifadelerini kullandı.

Ünlü çift 11 Şubat 2010’da sadece bir nikah töreni ile dünya evine girmişlerdi. Ancak Reza Zarrab’ın uzun bir süredir adının yolsuzluk iddialarıyla anılması ve şuan da yine aynı suçtan Amerika’da tutuklu bulunması ünlü çifti boşanma aşmasına getirdi. Uzun bir süredir Ebru’nun ayrılmak istediğini ancak Reza Zarrab’ın bu karara karşı çıktığı biliniyordu. Ancak nihayet iki taraf da boşanma kararını doğruladı.

“REZA BEY GEREKENİ SÖYLEMİŞ”

Ebru Gündeş ise konu ile ilgili suskunluğunu bozdu. Reza Zarrab’ın avukatı Volga Gökçe, konu ile ilgili açıklamalarında Ebru’nun boşanma isteğini ilk kez 13 Haziran tarihinde Zarrab’a ilettiğini söylerken boşanma vekaletini ise geçtiğimiz gün ilettiğini belirtti. Ebru Gündeş ise konu ile ilgili ilk kez konuştu ve “Reza Bey gerekeni söylemiş kararım doğrudur.” ifadelerini kullandı.

Yolsuzluk ve kara para aklama suçlarından Amerika’da tutuklu bulunan Reza Zarrab’ın konu ile ilgili imzalı açıklamasında “13 Haziran 2016 tarihinde Ebru Gündeş avukatı aracılığıyla tarafıma boşanmak istediğini iletmiş olup akabinde de süreci derhal sonlandırmak üzere yine avukatı aracılığıyla üzerimde baskı uygulamış ve son olarak da 23 Eylül 2016 tarihinde boşanma vekaletnamesini tarafıma göndermiş bulunmaktadır. İçerisinde bulunduğum bu sıkıntılı sürece rağmen eşimin boşanma kararını saygıyla karşıladığımı üzülerek kamuoyuna bildiririm.” ifadelerine yer verdi.

ÇETİN HABER

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN