Diriliş’in Başrol Oyuncusundan Okan Bayülgen Yorumu

Son Güncelleme 17:02
19 Kasım 2016
Diriliş’in Başrol Oyuncusundan Okan Bayülgen Yorumu

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Okan Bayülgen’in Diriliş Ertuğrul hakkındaki alaycı yorumları sonrası, dizinin başrol oyuncusu Engin Altan’dan da açıklama geldi.

Geçtiğimiz hafta Altın Kelebek Ödül Töreni’nde en çok izlenen ve beğenilen dizi ödülünü alan Diriliş Ertuğrul hakkındaki Okan Bayülgen’in alaycı konuşması büyük tepkilere neden olmuştu. Dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, ödül töreninde yaşananlar hakkında konuştu.

ÖDÜL İADE EDİLMİŞTİ

Diriliş Ertuğrul’a verilen ‘En iyi dizi’ ödülünü almak için sahneye çıkan ekip, hostesin yanlış yönlendirmesi sonucu teşekkür konuşması yapamamıştı. Bunun üzerine ödülün iade edildiği açıklanmıştı.

“OKAN BAYÜLGEN’DEN BEKLENEN SÖZLERDİ”

Dizinin yıldızı Engin Altan Düzyatan, ödül krizine ilişkin çarpıcı bir yorumda bulundu. Ünlü oyuncunun hedefinde özür dilerken kullandığı ifadeler tepki çeken sunucu Okan Bayülgen vardı.

Düzyatan, “Okan Bayülgen’den beklenilen sözlerdi. Onun tarzında bir cevaptı” dedi.

SİBEL CAN’DAN DA BOMBARDIMANA TUTTU

Sibel Can, Altın Kelebek sonrası ilk kez konuştu. Diriliş Ertuğrul dizisine yapılanları çirkin bulurken, sunucu Okan Bayülgen’in kendisine yaptığı gafa da kırıldığını belirtti.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Altın Kelebek Ödül Töreni’ne Okan Bayülgen ve Diriliş Ertuğrul ekibi arasında yaşananlar damga vurmuştu. Aynı zamanda Bayülgen, Sibel Can’a yaptığı kilo şakasıyla da tepki çekmişti. Konunun muhattabı Sibel Can, yaşananlardan sonra ilk kez konuştu.
Alem FM’e konuk olan Can, Bayülgen’in ‘kadın bedeni’ üzerinden yaptığı şakayı uygun bulmadığını dile getirdi. Öte yandan Bayülgen’in gecenin en dikkat çeken olayı Diriliş Ertuğrul dizisi ile dalga geçmesini de alaycı ve çirkin bulduğunu söyledi.

Son Güncelleme 17:02 19/11/2016

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN