Ali Ağaoğlu Pilatese Başladı

Son Güncelleme: 11:42
23 Eylül 2016
Ali Ağaoğlu Pilatese Başladı

İş adamlarının önde gelen isimlerinden olan Ali Ağaoğlu, 23 yaşındaki sevgilisi ile birlikte pilatese başladı.

Türkiye‘de iş dünyasının ve iş adamlarının önde gelen isimlerinden biri olan Ali Ağaoğlu sevgili ile pilatese başladı.

Bir süredir sosyal medyada çok konuşulan ve yaptıkları paylaşımlar ile renkli kişiliğini ortaya çıkaran 62 yaşındaki iş adamı Ali Ağaoğlu, sevgilisi ile pilates yaptı. 23 yaşında balerin Duygu Su Gülpınar ile birlikte birlikte olan Ağaoğlu, sağlıklı yaşamına daha fazla önem vermeye başladı.

İNSTAGRAM’DAN PAYLAŞTI

Gülpınar, işdamı  ve sevgilisi Ali Ağaoğlu ile birlikte vakit geçirdikleri anların bir videosunu Instagram hesabından paylaştı.
ali-agaoglu-pilateste-2

ali-agaoglu-pilateste-3

ali-agaoglu-pilateste-1

Ali Ağaoğlu Kimdir?

İnşaat sektörünün Türkiye‘deki en bilinen isimlerinden biri olan Ali Ağaoğlu, 3
Mart 1954 tarihinde, Trabzon‘un Of ilçesinde dünyaya geldi.

Babası Mithat Ağaoğlu, İstanbul‘da döneminin tanınmış müteahhitleri arasındaydı. Babasının da etkisiyle gençlik yıllarında okurken bir yandan da inşaatlarda bu mesleği temelden öğrenen Ali Ağaoğlu, 1975 yılında babasının geçirdiği ciddi bir kalp rahatsızlığı sonrasında bir süreliğine aile işlerinin başına geçti ve bu dönemde iş yükünden dolayı liseyi yarıda bırakmak zorunda kaldı.

Babasından ise ticari anlamda yollarını 1977 yılında ayıran Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu Şirketler Grubu’nu kurarak kısa bir süre içerisinde inşaat ve turizm sektörünün en büyük isimlerinden birisi oldu.

1981 yılından itibaren toplu konut siteleri üretmeye başlayan Ağaoğlu, özellikle 1990‘lı yılların sonlarında başladığı “My” konseptli yaşam alanları projeleri ile biliniyor. My World, My Office, My Towerland gibi projeleri ile Ataşehir, Ayazma ve Çekmeköy bölgelerinde başarılı projelere imza attı.

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN