Kullanım Kuralları

ÇETİN HABER KULLANIM KURALLARI

1-) ÇETİN HABER, herkese açık alanlara ve özel iletişim kanallarına sahip bir haberleşme platformudur. Kullanıcıların bu platformda öncelikle birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur.

 

2-) Kullanıcı üyelerin, ÇETİN HABER.com’un herkese açık alanlarına, özel mesaj alanlarına diğer üyelerin birbirlerine karşı tehdit, taciz, küfür, homofobik, cinsiyetçi ve hakaret içeren söylemlerde bulunması yasaktır. Aksi halde yorumlar ÇETİN HABER yönetici ve editörleri tarafından silinecektir.

 

3-) ÇETİN HABER üzerinden, kullanıcı üyenin yayınladığı içerikler, 3. Şahıslar hedef alınarak hazırlanmış, hakaret, ırkçılık, ayrımcılık, karalayıcı, altatıcı, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verecek ifadelere sahip olamaz. ÇETİN HABER kullanıcısı bu şartları (Kullanıcı Sözleşmesi) taahhüt etmiştir.

 

4-) Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni ihlal eden kullanıcılar, diğer kullanıcılara küfür, taciz, tehdit, hakaret vb. davranışlarda bulunamaz. Ayrıca diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini deşifre eden, elde ettiği bilgileri kişisel çıkarları için kullanan kullanıcı üyelerin hesapları ÇETİN HABER tarafından kapatılacaktır. ÇETİN HABER üyeliklerinin silinmesi hakkını saklı tutmaktadır.

 

5-) Kullanıcı üyelerin oluşturduğu içeriklerde, ÇETİN HABER ile yapılmış bir anlaşma ya da ÇETİN HABER’in izni olmadan reklam içeren, reklam niteliğinde olan ve backlink amacıyla kullanılan içerikler oluşturamaz.

 

6-) Kullanıcı üyeler yorumlarda, içeriklerin tamamında büyük harf kulanmamalıdır. Ayrıca site içerisindeki yorumlar Türkçe olmalıdır.

 

7-) ÇETİN HABER, herhangi bir haberi, galeriyi, listeyi, karşılaştırmayı veya yorumu, herhangi bir sebep göstermeksizin ve kullanıcıyı uyarmadan değiştirme, güncelleme, kaldırma ve engelleme hakkına sahiptir. ÇETİN HABER tüm bu haklarını saklı tutmaktadır.

 

8 -) Kullanıcı üyelerin ve okuyucuların yargı mercilerine saygısızlık (küfür, hakaret, tehdit vb.) içeren veya içerme ihtimali olan yorumlarına asla izin verilmeyecektir.

 

9-) Kullanıcı üyelerin kendi güvenlik ve hukuki hakları açısından kişisel ve özel bilgilerini paylaşmaması gerekmektedir.

 

10-) ÇETİN HABER’de yayınlanan hiçbir içerik, izin alınmadan kullanılamaz.

 

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN