Usain Bolt İle İlluminati Arasındaki İlişki

22 Ağustos 2016
Usain Bolt İle İlluminati Arasındaki İlişki

Dünyanın en hızlı adamı olarak tanınan ve Rio Olimpiyatlarında kazandığı altın madalyalar ile dünyanın gündemine oturan Jamaikalı atlet Usain Bolt, illuminatiye hizmet ettiği iddia edildi.

Olimpiyatlardaki başarısı ve kazandığı altın madalyalar ile dünyanın gündemine oturan Jamaikalı atlet Usain Bolt ile illuminatinin arasında ilişki olduğu iddia edildi.

Özellikle yarış öncesi ve sonrası verdiği pozlarla illuminatiyi simlegelediğini iddia eden İngiliz basını, Usain Bolt’un toplumun bilinç altına mesaj gönderdiğini belirtiyor.

USAİN BOLT’UN İLLUMİNATİYİ SİMGELEDİĞİ ANLAR

Daily Star’ın yayınladığı haberde Usain Bolt’un illuminatiyi simgelediği anlara yer verildi. İşte o kareler ve anlamları…

usain bolt illuminati arasındaki ilişki 1

PİRAMİT VE GÖZ

Illuminati’nin kullandığı en etkili sembollerden biridir. Üst kısmı tamamlanmamış bir piramit ve üzerinde bir üçgenin içinde bulunan göz. Etkili olduğunu söylememizin sebebi ise bu simgenin 1 dolar’lık banknotların üzerinde bulunmasıdır. Burada paranın hakimiyeti bizde mesajı veriliyor.

usain bolt illuminati arasındaki ilişki 2 piramit ve göz

 

ŞEYTANIN İMZASI

666 işaretinin bir benzeri. Çoğu zaman ‘okey’ anlamına geldiği sanılsa da komplo teorisyenleri bunun şeytanın imzası olduğunu iddia eder.

usain bolt illuminati arasındaki ilişki şeytanın imzası

BOYNUZLU EL İŞARETİ

Rock ve Metal müzik gruplarından ve bu tür müzik dinleyenlerden aşina olduğumuz bu el işaretinin ortaya çıkışında şeytandan korunma anlamı taşıdığı söylenir. Fakat günümüzde tam tersi olarak şeytanı simgeleyen işaret olarak ün yapmıştır. Bir çok ünlü, şarkıcı, oyuncu, politikacı ve lider tarafından kullanıldığı görülmüştür. Illuminati tarafından yapıldığı düşünülen çeşitli yayınlarda ve hatta çizgi filmlerin içinde bile bir sahneye sıkıştırılmış olarak göze çarpar. Yandaki resimde ABD başkanı Barack Obama iki eliyle bu işareti yapmaktadır. Sembol, serçe parmak ve işaret parmağı kaldırılıp aradaki parmaklar katlanarak oluşturulur. Sembolün çeşitli varyasyonlarında baş parmak açık ya da kapalı olarak kullanılmaktadır.

Heavy Metal işareti olarak bilinse de bu işaretin illuminaticiler tarafından “Şeytan’ın boynuzları”nı temsil etmek için kullanıldığı iddia ediliyor.

usain bolt illuminati arasındaki ilişki boynuzlu el işareti

666 ALTI YÜZ ALTMIŞ ALTI

Ünlülerin çok sık kullandığı işaretlerden biri de 666 işareti. 666 bizim için sıradan bir sayı olsa da hristiyan ve satanizm inancında şeytanı simgeliyor. Bazılarına göre ise 666 Deccal’in sembolü.

usain bolt illuminati arasındaki ilişki 666 İŞARETİ

PERGEL VE GÖNYE

Masonların en bilinen sembolüdür. Mason localarının amblemlerinde mutlaka bu sembolü görürsünüz. 45° açılmış bir pergel ve 90° gönye açılar birbirine bakacak şekilde düşey olarak yerleştirilmiştir. İçinde ise genellikle G harfi ya da masonik simgelerden biri bulunur. Medyadan gördüğümüz kadarıyla bu sembolü Illuminati’de sık sık kullanıyor. Illuminatinin masonik bir örgüt olduğu da buradan daha net anlaşılmaktadır.

usain bolt illuminati arasındaki ilişki pergel ve gönye

 

Anahtar Kelime: , ,

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN