Rijad Bajic’den Yabancı Futbolcuları Utandıracak Sözler!

25 Temmuz 2016
Rijad Bajic’den Yabancı Futbolcuları Utandıracak Sözler!

Konyaspor‘da Forma Giyen Bosna Hersek‘li Genç Futbolcu Rijad Bajic’den Türkiye‘deki Yabancı Oyuncuları Utandıracak Cinsten Açıklamalar Geldi.

22 yaşındaki Konyaspor‘un genç yeteneği Rijad Bajic Türkiye‘de yaşanan darbe girişimi ve sonrasında yabancı oyuncuların tutumlarına eleştiri getirdi ve “Türkiye‘den kaçmak isteyenleri anlamıyorum. Burası gerçekten harika bir ülke. Türkiye‘ye dönmek için sabırsızlandım.” şeklinde konuştu.

Fanatik’e konuşan Rijad Bajic’in konuşmasından satır başları;

“Ben De Kendimi Bu Ülkenin Bir Vatandaşı Gibi Hissediyorum”

Türkiye‘de yaşanan olaylardan dolayı buradan kaçmak isteyenleri anlamıyorum. Türkiye gerçekten harika bir ülke. Lig bittiğinde tatile, ülkeme Sarajevo’ya gittim. İnanın birkaç gün içinde sıkılıp hemen buraya gelmek istedim. Ben de kendimi bu ülkenin bir vatandaşı gibi hissediyorum. Çünkü buradaki insanlar size kalpten yaklaşıyor. Bu sıcaklığı her yerde bulamazsınız. Bu yaşananlar ise her ülkede var. Olabiliyor da…”

“Aykut Hoca Türk Futbolu İçin Sembol Bir İsim”

“Daha yaşım genç ama bundan sonra daha iyi bir teknik adamla çalışabilir miyim bilmiyorum. Aykut hoca gerçekten mükemmel bir insan. Onunla çalışmak bir oyuncu için gerçekten büyük bir ayrıcalık. Yardımcısı Ömeroviç de öyle. Gelişimimde sağladıkları katkı inanılmaz. Aykut hoca Türk futbolu için sembol bir isim. Bir forvet olarak ondan öğreneceğim çok şey var. Öğreniyorum da… Nereye koşacağımı, nerede vuracağımı, kaleciye nasıl bakacağımı bile ondan öğreniyorum.”

“Benden Beklentilere Tam Olarak Cevap Vermek İstiyorum”

Bu sezon için benim adıma da çok daha iyi geçmesini bekliyorum. Çünkü artık Türk futbolunu çok iyi biliyorum. Rakipler hakkında fikrim var ve en önemlisi Aykut hocanın sistemine tam olarak alıştım. Benden beklentilere tam olarak cevap vermek istiyorum. Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyorum. Ligde, Avrupa’da ve kupada sonuna kadar gitmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden de her zaman iyi olmam, takımıma katkı sağlamam gerekiyor. Benim sezonum olacak.”

 

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN