MİT: Genelkurmay Başkanı Görevinin Başında

16 Temmuz 2016
MİT: Genelkurmay Başkanı Görevinin Başında

Mit Genelkurmay Başkanının görevde olduğunu bildirdi!

Mit son dakika olarak genel kurmay başkanının görevde olduğunu bildirdi!

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Basın Danışmanı Nuh Yılmaz, NTV’ye açıklamalarda bulundu.

Nuh Yılmaz, şu ifadeleri kullandı:

“Helikopterle saldırdılar. Son bir saattir kontrol altına alınmaya başladı. Darbenin isimleri biliniyor. Ankara’yı terörize etmeye çalışan helikopterler susturuldu.

Herhalde sabaha kadar bu iş tamamlanmış olur. Vatana ihanet olarak gerektiği cezaları alacaklardır. Sağda-solda ufak çatışmaların olması sürpriz değil. Kritik yerleri polis ele geçirmiş durumdadır. Devletin bütün usurların görevinin başındadır.
Nokta operasyonlara da başlandı. Darbenin önde gelen isimleri tespit edildi. MİT’e ateş açıldı, helikopterler susturuldu. Her şey normale dönmüş durumdadır. MİT normal çalışmalarına döndü.

Genelkurmay Başkanımız görevinin başındadır. En önemli hedeflerden biriydi. Herhangi bir risk yok. Darbeci adacıklarını da tasfiye etmeye devam edeceğiz.

Halktan direnişe son vermemelerini istiyoruz. Bulundukları yerden çekilmemeleri gerekiyor. 3-5 tane paralelci unsurun yapmaya çalıştığı darbe sona erecek. Bu iş şu anda geçti diyebiliriz, sakinleşmesi biraz zaman alacak. Sokaklarındaki erler kimden emir aldıklarını bilmiyordu. Geri çekilme talimatı verildi. Askerler geri dönecek, bu iş kısa sürede sona erecek.”

mit

Anahtar Kelime: , , ,

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN