İstanbul Metrosundaki İntihar Girişimi Kameralarda

Son Güncelleme: 22.09.2016 22:00
22 Eylül 2016
İstanbul Metrosundaki İntihar Girişimi Kameralarda

İstanbul Taksim metro istasyonundaki görme engelli olduğu öğrenilen kişinin intihar girişimi kameralara yansıdı.

İstanbul Taksim metrosunda Metin Y. isimli şahış tren geldiğin anda raylara atlayarak intihar girişiminde bulundu. Tren ile raylar arasında sıkışın Metin Y. yaralı olarak kurtarıldı. Metro seferleri yaklaşık 45 dakika aksadı.

Olay, Taksim Metro İstasyonu’nda saat 18.00 sıralarında meydana geldi. 23 yaşındaki Metin Y., Yenikapı- Hacıosman seferini yapan metro istasyona girdiği sırada rayların üzerine atladı. Metin Y., vagon ile raylar arasında sıkışarak yaralandı. Olayı gören yolcular ve güvenlik görevlileri, durumu polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Kurtarma çalışmaları sırasında metro seferleri tek yönlü olarak durduruldu.

Yaklaşık 30 dakikalık çabanın ardından intihar girişiminde bulunan kişi yaralı olarak kurtarıldı. Şişli Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Murat Y.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

SEFERLER 45 DAKİKA AKSADI

ntihar girişimi nedeniyle Taksim Metro İstasyonu’nda metro seferleri durduruldu. Metro seferleri, 40 dakika boyunca Hacıosman – Mecidiyeköy istasyonları arasında yapıldı. Aksayan seferler, Metin Y.’nin kurtarılmasıyla saat 18.40 itibariyle yeniden normale döndü.

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN