Döverek Ders Anlatan Dayakçı Öğretmen Skandalı!

Son Güncelleme 19:50
11 Kasım 2016
Döverek Ders Anlatan Dayakçı Öğretmen Skandalı!

İstanbul Ümraniye’de bir ilkokulda, tahtaya kaldırdığı öğrencileri döverek ve azarlayarak ders anlatan öğretmenin görüntüleri onu gizlice çeken öğrencinin kamerasına yansıdı.

İstanbul Ümraniye’de bir ilkokulda T.K. isimli öğretmen öğrencilerinden tahtaya kalkıp yazı yazmasını istedi. Tahtaya kalkan ilkokul öğrencileri yazmakta zorlanınca, öğretmen T.K. sinirlenip, öğrencilerine hakaret etmeye ve tokat atmaya başladı.

ARKADAŞI CEP TELEFONU İLE ÇEKTİ

Bu skandal görüntüler Ümraniye‘de bir ilkokulda arkadaşı öğretmeni tarafından darp edilen ve hakarete uğrayan bir öğrenci tarafından cep telefonu ile çekildi.

Öğrencileri ile birlikte tahtaya yazı yazan öğretmen T.K., bir öğrencisine şiddet uyguladı. Bir öğrenci dayakçı öğretmenin istediği gibi yazamayınca hem dayak yedi hem de arkadaşlarının gözleri önünde aşağılandı. Görüntülerde T.K. adlı öğretmen, “Ne mal adamsın sen!, Salak oğlu, Mal oğlu mal!,  şeklinde hakaretler etmeye başladı.

Öğretmeni bağırıp hakaret ettikçe o küçük öğrenci hem korktu hem de eli ayağına dolandı. Öğrencinin bu hali öğretmenini daha da sinirlendirdi.

Yaşanan skandal sonrası dayakçı hoca için nasıl bir yaptırım uygulanacağı merak konusu… İşte o skandal görüntüler…

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

3 Yorum - "Döverek Ders Anlatan Dayakçı Öğretmen Skandalı!"

avatar
Yeliz
Ziyaretçi

Öğretmenin yaptığı hiç kabul edilir bir olay değil fakat bu olayın başlama sebebi bence birkaç yıl dır okuma yazmanın el yazıyla olmasıdır. Okula yeni başlamış neyi nasıl yapacağını bilmeyen çocuklarımızın velilerimizin ve öğretmenlerimizin psikoloji gereğinden fazla bozulmuştur. Dileğim ve isteğim eskisi gibi dik harflerle okuma yazmayı öğretmek…

hickimse
Ziyaretçi

Birkac yıldır dediğiniz en az 12 yıldır ve yazı yazmayı daha yeni ogrenen cocuklar icin duz yaziyi da bilmediklerinden bunun pek bir onemi olmayacaktir “öğretmenin psikolojisi bozulmus oyleyse bunları yapması hoş olmasa da haklı sayılabilir ” demeye getirdiniz resmen.

Tolga
Ziyaretçi

Yeliz sanırım öğretmensin senin çocuğuna böyle davransalar ne yaparsın ortalığı yıkarsın değil mi ? O halde amasız bahanesiz kınamak yerine kılıf hazırlamayı seçmemelisin. Herkes işini adam gibi yapacak beğenmeyen psikolojisi bozulan varsa basacak istifayı Türkiye eski Türkiye değil git evde çocuğunu döv için el veriyorsa başkasının çocuğunu değil hadi rastgele

wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN