Demokrasi Nöbetinde 2. Gün

17 Temmuz 2016
Demokrasi Nöbetinde 2. Gün

Paralel yapının darbe girişimini engelleyen halk demokrasi nöbetlerine devam ediyor.

Paralel yapıya mensup ordu unsurlarının başarısız girişimi sonrası meydanlarda toplanan vatandaşların demokrasi nöbeti sürüyor. FETÖ‘cü cuntanın askeri kalkışmasına karşı her kesimden vatandaşların, yurdun her köşesinde, meydanlarda demokrasi nöbeti sürüyor.

türkiye 1

Yurdun dört bir tarafında FETÖ Darbe girişimine karşı “demokrasi nöbeti” devam ediyor. Meydanı dolduran yüzbinlerce vatandaş, hep bir ağızdan slogan atarak çalınan şarkılara eşlik ediyor. Hainlerin darbe girişiminin püskürtülmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla meydanlara çıkan halk meydanları bugün de terk etmiyor.

türkiye 2

Türk halkı eli kanlı hainlere meydanları dar etti. Başkomutan Erdoğan’ın çağrısına uyup sokaklara çıktı. Edirne’den Kars’a tüm Türkiye’de nöbet devam ediyor.

türkiye 3

Cumhurbaşkanı Erdoğan, pazar günü Yenikapı’da düzenlenen dev mitingde, çarşamba akşamı nokta” diyerek demokrasi nöbetlerinin Çarşamba gününe kadar devam edeceğini açıkladı.

türkiye 4

Kanlı darbe girişiminin püskürtülmesinden sonra meydanlarda başlayan demokrasi nöbeti de devam ediyor. Yurt genelinde meydanlarda bir araya gelen vatandaşlar, meydanları Türk bayraklarıyla süslüyor.

türkiye 5

türkiye 6

türkiye 7

 

ÇETİN HABER’de yer alan yazı, fotoğraf ve haberler kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir.

Copyright © 2016 Çetin Haber

Anahtar Kelime: , , ,

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN