Dekonta Gizli Şekilde Küfür Yazan Kişiye Hapis Cezası!

Son Güncelleme 18:50
3 Kasım 2016
Dekonta Gizli Şekilde Küfür Yazan Kişiye Hapis Cezası!

Ödemediği aidatı yüzünden icra memurlarını karşısında gören bir kişi, yöneticisinden intikam almak için banka dekontuna gizli olarak küfürlü mesaj bıraktı. Bunun üzerine hakkında 2 yıl hapis cezası talep edildi.

İş yerinin aidatını ödemeyen Kemal K. ismindeki bir kişi, yöneticisi tarafından icraya verildi. Yöneticiye sinirlenen Kemal K., banka havalesindeki dekontun açıklama kısmına “B-8 1129 2014 ISITMA SOĞUTMA NRCNSNNMNKYMMTHTSNBRRSPCCĞSN” şeklinde bir not ekledi. Perpa Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Y. ve avukatı Nurcan C.’nin gizli mesajı çözmesiyle birlikte mahkemeye verildi. Kendisine havale dekontundaki açıklama kısmına not düşerek hakaret ettiğini söyleyen Mithat Y., Kemal Y. hakkında şikayetçi oldu.

2 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Kemal K.’nın icraya verilmesine sinirlenmesi sebebiyle Perpa Ticaret Merkezi banka hesabına 2 bin 500 TL ödeme yaptığı ve açıklama kısmına da yazdığı şifreli mesaj yer verildi. Hakkındaki iddianamenin Başsavcılık tarafından onaylanması sebebiyle önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’ne çıkartılacak olan Kemal K.’nın 1 yıldan 2 yıla kadar hapsi isteniyor.

Hakkında yakalama kararı çıkarılan Kemal K., soruşturma esnasında şunları söylemiş: “Perpa Ticaret Merkezi’nde reklamcılık yapmaktayım. Mithat Y. ismli şahıs Perpa Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Başkanıdır. Kendisini bundan dolayı tanırım. Nurcan C.’yi hiçbir şekilde tanımam. Ticaret Merkezi katılım aidatlarını birkaç gün geciktirdik diye tarafımız icraya verildi. Biz de birkaç gün sonra da olsa aidatları yatırdık. Ancak benim mesaj açıklama kısmında yazanlarla hiçbir ilgim yoktur.

banka-dekontunda-gizli-mesaj

Son Güncelleme 03.11.2016 18:50

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN