Trump’ın Eşi, Yeni First Lady Melania Trump Kimdir?

Son Güncelleme 15:30
9 Kasım 2016
Trump’ın Eşi, Yeni First Lady Melania Trump Kimdir?

ABD’nin yeni başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump kimdir? İşte Amerika’nın yeni liderinin First Lady’si…

ABD tarihinin ilk yüksek lisanslı first lady’si Michelle Obama’dan farklı olarak, Donald Trump’ın eşi Melania Trump, üniversiteyi modellik yapmak için yarıda bırakmıştır. 46 yaşında ve Slovenya doğumlu olan Melania Trump, hayatına mücevher tasarımcısı olarak devam ediyor.

19 YILLIK BİRLİKTELİK

Donald Trump’ın üçüncü eşi olan Melania Trump, yeni ABD lideri ile birlikteliğine 1998 yılında başlamış ve 2005 yılında evlenerek, evliliklerinin ilk yılında Barron adını verdikleri erkek çocuklarını dünyaya getirdi.

DONALD TRUMP İLE MODA HAFTASI PARTİSİNDE TANIŞTI

donald-trump-esi-melanie-trump

Melania ve Donald Trump 1998 yılında moda haftası partisinde tanıştı. O sıralarda Donald Trump, kızı Tiffany Trump’ın annesi, televizyon yıldızı Ve eski bir güzellik kraliçesi olan Marla Maples ile evliydi. Melania Trump, tanışmalarını anlattığı bir röportajında, “Numaramı istedi ama bir ilişkisi vardı, dolayısıyla tabii ki numaramı vermedim” şeklinde konuştu. Ancak Trump kısa süre sonra şimdiki eşinin numarasını öğrenmenin yolunu buldu ve ikili ilişkiye başladı.

100 BİN DOLARLIK GELİNLİK

melania-trump-gelinlik

Melania Trump düğünde, üzerinde 1500 tane kristal taş olan 100 bin dolarlık Dior imzalı bir gelinlik giydi. Gelinliğin yapımının 550 saat sürdüğü biliniyor. Dört metre uzunluğundaki gelinliğin yaklaşık beş metre duvağı vardı. Yeni fisrt lady, düğünün ardından verilen havuz kenarı partisinde ise Vera Wang tasarımı ipek bir gelinlik giydi.

melania-1

melania-2

melania-3

Son Güncelleme 15:30

Anahtar Kelime: ,

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN