Samsung’dan Veyron Adında Kapaklı Telefon Geliyor

7 Temmuz 2016
Samsung’dan Veyron Adında Kapaklı Telefon Geliyor

Samsung’dan Kapaklı Amiral Gemisi.İnternette dolaşan haberlere göre ve son gelen sızıntılarla birlikte Samsung‘dan kapaklı yeni bir telefon modeli geleceği doğrulandı.

Daha önceden dünya devi Samsung‘un kapaklı yeni bir amiral gemisi üzerinde çalıştığı internette dolaşan haberler arasındaydı. Son çıkan sızıntılarla birlikte bu haber doğrulandı ve Samsung‘dan Veyron adında yeni bir amiral gemisi geliyor. Artık kullanıcıların kapaklı telefon hasreti de bitecek gibi görünüyor.

samsung yeni amiral veyron

Samsung Veyron’un Özelllikleri Neler?

SM-W2017 model numarasına sahip olan Samsung Veyron‘un uzun süredir devam eden sessizliği Zauba tarafından bozuldu. Hindistan’ın ithalat ihracat firması Zauba’nın kayıtlarında ortaya çıkan Veyron’un 4.2 inç ekran boyutuna sahip olduğu görülüyor.

Samsung‘un bu yıl Galaxy S7 serisinde kullandığı Exynos 8890 Octaişlemcisi performansıyla kullanıcıların beğenisini toplamayı başardı. Samsung Veyron’da bu performanstan payını alabilmek için, Galaxy S7 ile aynı işlemciyi bünyesinde barındırıyor.

Veyron’da 13 megapiksel çözünürlüğünde arka kamerası ve 5 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera bulunmakta. Cihaz hakkında bilinen başka detay ise ekranın Super Amoled teknolojili ekran olacağı.

Samsung‘un bu telefon ile başarıya ulaşıp ulaşamayacağı oldukça merak ediliyor. Zira, kullanıcıların karşısına 10 yıl önce kullandıkları tasarım ile çıkmak büyük beğeniler toplayabilmesinin yanı sıra, tepki almasına neden olabilir.

samsung yeni telefon

Anahtar Kelime: , ,

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN