Pokemon GO Oyuncularına Silahlı Saldırı!

28 Temmuz 2016
Pokemon GO Oyuncularına Silahlı Saldırı!

Kanada‘da Gerçekleşen İnanılmaz Olayda Bir Kadın Sürekli Evinin Önünde Pokemon GO Oynamak İçin Toplanan Gruptan Rahatsız Olarak Ateş Açtı.

Kanada‘da Gerçekleşen İnanılmaz Olayda Bir Kadın Sürekli Evinin Önünde Pokemon GO Oynamak İçin Toplanan Gruptan Rahatsız Olarak Ateş Açtı.

Pokemon GO çılgınlığı tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. 2000’li senelerin başında dünyada çizgi filmleriyle meşhur olan Pokemon, daha sonra “taso”larıyla gündeme gelmişti. Şimdilerde ise o zamanların çocuklarına hitap edecek şekilde akıllı telefonlarda oyunu çıkarılmış durumda. Pokemon GO çıkarıldıktan kısa bir süre sonra müthiş bir kullanıcı sayısına ulaştı. Milyonlarca kişi bu oyun için geziyor, yollara düşüyor, işini bir kenara bırakıp pokemon avlamaya çıkıyor. Tüm dünyada oynandıkça oyun oynayanların başına gelenler hakkında birçok olay duyulmuştu.

Ancak bu son yaşanan olay gerçekten hayret verici cinsten. Kanada‘da evinde oturan bir kadın evinin önünde Pokemon GO için toplanan gruptan rahatsız olarak inanılmaz bir şekilde gruba ateş açtı.

Çatıya Çıkıp Silah Sıktı

Akıl almaz olay Kanada‘da gerçekleşti. 29 yaşındaki bir kadın evinde otururken sürekli evinin önünde toplanan gruptan iyice rahatsız oldu ve evinin çatısına çıkıp tabancasıyla gruba ateş etti. İddiaya göre 29 yaşındaki kadının evi milyonlarca insanın oynadığı oyundaki Pokemonları avlamak ve savaş yapmak için kullanılan alanlardan biri imiş. Sürekli evinin önünde toplanıp gürültü ve ses çıkaran gruptan rahatsız olan kadın en sonunda sinirlerine hakim olamayıp grubu dağıtmak için silahına başvurdu. Olayda ölen veya yaralanan bulunmazken güvenlik güçleri silah sıkan kadını tutukladı.

 

 

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN