Fetullah’ın Okulundan Mezun Olan Öğrenciler Diplamolarını Yırttı

19 Temmuz 2016
Fetullah’ın Okulundan Mezun Olan Öğrenciler Diplamolarını Yırttı

Darbe girişimi sonrası dünyanın her yerinden tepkiler geliyor. Kosova’da Fetullah Gülen’in okulundan mezun olan öğrenciler diplamolarını yırttı.

Makedonya’da Fetullah Gülen’in okulu Yahya Kemal’den mezun olan Arnavut öğrenciler Türkiye’de yaşanan son olaylara tepki olarak okul diplomalarını yırtarak ailelerin bu okullarda çocuklarını kimlere emanet ettiklerine dikkat etmelerini,devamında da “Bizler dün bir hata yaptık,sizlerde yarın aynı hataya düşmeyin” dedi…

Bolu’da Fethullahçı Terör Örgütü’ne tepkiler çığ gibi büyürken, sokaklara Fethullah Gülen’in resimlerinin olduğu ve üzerinde, “Katil”, “Cuntacı, darbeci, terörist” yazan posterler İzzet Baysal Caddesi ve kentin en işlek caddelerine asıldı. Bazı vatandaşlar tepki olarak posterleri yırttılar. Bolulular, “Biz bu hainin yüzünü bile görmek istemiyoruz” diyerek tepki gösterdi.

Nur Cemaati’nin önde gelen isimlerinden biri olan ve kamuoyunda ‘Çantacı Necmi Abi’ olarak bilinen Necmi İlgen’in hükümete destek vererek Fetullah Gülen’e sert eleştirilerde bulunduğu seçim öncesi döneme ait açıklaması sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Gülen’in yanlışlarını bir bir sıralayan Çantacı Necmi Ağabey, açıklamasında önemli çağrı ve hatırlatmalarda bulunuyor..

Bu Haber Hakkında Yorumda Bulun... (üye olmadan yorum yapabilirsiniz)

Bu Habere İlk Yorumu Sen Yap...

avatar
wpDiscuz

Reklam
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN